Villeroy & Boch Reflection

(7 produktów)
i

Seria Villeroy & Boch Reflection obejmuje szafki wiszące z lustrem o różnych wymiarach. Lampy LED zastosowane w konstrukcji produktów z tej kolekcji pozwalają na skuteczne oświetlenie wnętrza, dzięki czemu możesz malować się przy szafce z lustrem.

Villeroy & Boch Reflection - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

W jaki sposób zaaranżować domową łazienkę, aby prezentowała się ona w pełni efektownie? Miłośnikom klasycznych wnętrz do gustu przypadną z pewnością aranżacje utrzymane w klimacie retro. Idealnym rozwiązaniem dla fanów kolorów ziemi są łazienki ekologiczne, a dla zwolenników minimalizmu – high-tech.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór pomiędzy kabiną prysznicową a wanną nie należy do najłatwiejszych. Pierwszy z produktów pozwala na ograniczenie zużycia wody w gospodarstwie domowym. Wanna umożliwia natomiast branie długich, odprężających kąpieli. Rozwiązaniem pośrednim jest wanna wyposażona w zasłonkę lub parawan.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki spędza Wam sen z powiek? Zupełnie niepotrzebnie! By uniknąć zbędnych stresów, wystarczy go odpowiednio zaplanować. We wpisie podpowiadamy, jak zrobić to krok po kroku – od stworzenia budżetu przez poszukiwania ekipy remontowej aż po stosowne zabezpieczenie pomieszczenia i jego późniejsze sprzątanie.