Villeroy & Boch Subway

(33 produktów)
i

Nowoczesny design pisuarów, bidetów i sedesów z serii Villeroy & Boch Subway pozwala na urządzenie łazienkowego wnętrza w eleganckim stylu. W skład kolekcji wchodzą również pojedyncze elementy wyżej wymienionych produktów. Całkowita transformacja Twojej łazienki jest w zasięgu ręki.

Villeroy & Boch Subway - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się łazienki utrzymane w stylu retro, ekologicznym oraz high-tech. We wpisie podpowiadamy, czym charakteryzuje się każdy z nich, jakie kolory oraz materiały dominują w tego typu wnętrzach i jakiego rodzaju dodatki zastosować w takich łazienkach.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Jedną z pierwszych decyzji, jaką należy podjąć podczas aranżowania domowej łazienki, jest zakup kabiny prysznicowej lub wanny. Dostępne na sklepowych półkach produkty mogą mieć rozmaite kształty oraz wymiary. W tekście prezentujemy główne zalety kabin prysznicowych oraz wanien i podpowiadamy, na co się zdecydować.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Odpowiednie zaplanowanie remontu łazienki to podstawa. Jak to zrobić? Najpierw należy zaplanować budżet i zapoznać się z cenami artykułów budowlanych. Następnie przejść można do poszukiwania ekipy remontowej i stosownego zabezpieczenia wnętrza przed rozpoczęciem prac przy pomocy specjalnych folii.