Villeroy & Boch Subway 2.0

(222 produktów)
i

Umywalki, spłuczki i deski sedesowe z serii Villeroy & Boch Subway 2.0 zostały wykonane z eleganckiej i wytrzymałej ceramiki sanitarnej. Nowoczesny wygląd i spójny design produktów z tej kolekcji pozwala na skomponowanie efektownego wyposażenia łazienki.

Villeroy & Boch Subway 2.0 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Zastanawiacie się, w jakim stylu urządzić domową łazienkę? Do wyboru macie między innymi wnętrza zaaranżowane w klimacie retro, ekologicznym oraz high-tech. Czym charakteryzuje się każdy z nich? Jakich elementów wyposażenia nie może zabraknąć w tego typu łazienkach? Odpowiedzi znajdziecie we wpisie.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

„Kabina prysznicowa, a może wanna?” – to pytanie zadaje sobie każda osoba aranżująca łazienkę. Do zalet pierwszego z rozwiązań zaliczyć można między innymi mniejsze wymiary oraz możliwość obniżenia zużycia wody. Wanna to natomiast znakomite rozwiązanie dla wszystkich miłośników długich kąpieli.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

W jaki sposób zaplanować remont łazienki, by uniknąć niepotrzebnych komplikacji? Pierwszy etap to zapoznanie się z cenami artykułów budowlanych oraz poszczególnych elementów wyposażenia. Następnie przejść możemy do poszukiwania ekipy remontowej. Nie mniej istotne jest stosowne zabezpieczenie łazienki i jej późniejsze posprzątanie.