Villeroy & Boch Venticello

(77 produktów)
i

Seria Villeroy & Boch Venticello obejmuje miski lejowe, pisuary, umywalki, syfony umywalkowe, pokrywy do pisuarów oraz spłuczki. Produkty z tej kolekcji zostały wykonane z białej ceramiki sanitarnej i wyróżniają się nowoczesnym designem.

Villeroy & Boch Venticello - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Łazienkę zaprojektować można na kilka różnych sposobów. Do wyboru mamy między innymi aranżacje retro, w których króluje biel, czerń oraz écru w połączeniu ze złotem. Kolejna propozycja to wnętrza eko, które bazują na kolorach ziemi. Łazienki high-tech to natomiast idealne rozwiązanie dla fanów monochromatycznych barw.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna? Niestety, nie każdy z nas dysponuje na tyle dużą łazienką, która byłaby w stanie pomieścić oba te elementy wyposażenia. Rozwiązaniem pośrednim jest wanna z parawanem lub zasłonką. Dostępne na rynku produkty tego typu mogą mieć rozmaite kształty i wymiary.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Jak krok po kroku zaplanować remont domowej łazienki? Pierwszy etap stanowić powinno określenie budżetu i zapoznanie się z cenami poszczególnych elementów wyposażenia. Następnie znaleźć należy sprawdzoną, rzetelną ekipę remontową i zabezpieczyć łazienkę przed pracami przy pomocy specjalnych folii oraz taśm.