Obudowy do wanien

(144 produktów)
i

Obudowy do wanien to wyjątkowo praktyczny element wyposażenia łazienki, który nie tylko stwarza wiele różnych możliwości aranżacji, ale również ułatwia czyszczenie urządzenia sanitarnego, a także pomaga w organizacji miejsca na kosmetyki i akcesoria. 

Więcej informacji o Obudowy do wanien

Obudowa wanny - Różnorodne rozwiązania aranżacyjne

Poszukując odpowiedniego rozwiązania do zabudowy wanny, warto zapoznać się z ofertą sklepu 123łazienka. W asortymencie znajdują się obudowy do wanien dostosowane do różnorodnych producentów, wymiarów i kształtów. Dużą zaletą gotowych produktów jest nie tylko możliwość samodzielnej i łatwej instalacji, ale też komfortowy dostęp do akcesoriów, takich jak syfon czy podłączenie baterii. Obudowę wanny w bardzo prosty sposób można zdjąć w celu dokonywania napraw, wymiany elementów montażowych czy czyszczenia urządzenia sanitarnego.

Dlaczego warto wybrać gotową obudowę do wanny?

Największą zaletą wyboru gotowej obudowy do wanny jest możliwość dostosowania jej do konkretnego modelu danego producenta, dzięki czemu mamy pewność, że całość będzie do siebie pasować i wyglądać razem estetycznie. Wszystkie produkty dostępne w sklepie 123łazienka wykonano z wysokich jakości materiałów, takich jak tworzywo sztuczne ABS czy akryl. Do wyboru są najbardziej sprawdzeni producenci, w tym Cersanit, Besco, Koło, Polimat, Ravak, Roca, których wanny znaleźć można w ofercie. Projektują obudowy wanny nie tylko ze szczególną dbałością o wytrzymałość i odporność na uszkodzenia, ale też z uwzględnieniem najnowszych trendów w wystroju łazienek. Dodatkowo materiały, z których są wykonane, zapewniają doskonałą izolację ciepła, a pokrycie powłokami ochronnymi pomagają utrzymać czystość urządzenia sanitarnego. Gotowa obudowa do wanny to doskonała alternatywa dla innych rozwiązań, ponieważ umożliwia tworzenie różnorodnych aranżacji wnętrz - zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Umożliwia także łatwy dostęp do elementów montażowych wanny, a jej czyszczenie jest wyjątkowo komfortowe.

O obudowach do wanien piszemy również na naszym blogu

obudowana wanna

Jak wybrać odpowiednią obudowę do wanny?

Obecnie obudowy do wanny dają wiele różnorodnych możliwości aranżacyjnych. Przed wyborem warto zwrócić uwagę nie tylko na dopasowanie do danego modelu wanny, ale też materiał wykonania, łatwość w montażu i demontażu czy samą stylistykę produktu.

ciekawa łazienka

Ciekawe rozwiązania na zabudowę wanny

Istnieje wiele sposobów na zabudowanie wanny, aby zwiększyć funkcjonalność łazienki, a przy tym nadać jej wyjątkowo stylowy charakter. Poszukując nietypowych rozwiązań warto zastanowić się nad wyborem obudowy do wanny z niestandardowych materiałów, takich jak drewno czy płyta pleksi.

kąpiel wanna nogi

Obudowa do wanny - jak zamontować?

Decydując się na konkretną obudowę do wanny warto dowiedzieć się o sposobach jej montażu. Dzięki temu możemy mieć pewność, że dobrano właściwe materiały oraz metody instalacji. Duże znaczenie ma nie tylko wybór samego materiału, ale także produktu do mocowania.