Wanna prostokątna 150x70

(8 produktów)
i

Niezbyt duża wanna prostokątna o wymiarach 150x70 cm sprawdzi się nawet w niewielkich łazienkach o ograniczonej powierzchni. Klasyczna konstrukcja, nowoczesny design i optymalne kształty wewnętrzne sprawiają, że ten model to gwarancja komfortu użytkowania.

Więcej informacji o Wanna prostokątna 150x70

Idealny rozmiar wanny do średniej wielkości łazienki

Wanna 150x70 cm - Kąpiel w wannie z jednej strony jest zabiegiem higienicznym, a z drugiej – terapeutycznym. Pozwala się odprężyć, zwłaszcza po całym dniu ciężkiej pracy. Pluskanie w ciepłej wodzie pełnej pachnącej piany lubią zarówno dorośli, jak i dzieci, dlatego ta klasyczna armatura powinna znaleźć się w każdym mieszkaniu i domu jednorodzinnym. Jeśli Twoje wnętrza nie są zbyt duże, zdecyduj się na model o wymiarach 150x70 cm – to mniejszy produkt o optymalnych wewnętrznych kształtach. Taka prostokątna wanna ze względu na swój podłużny kształt rewelacyjnie sprawdza się w wąskich pomieszczeniach o niewielkiej powierzchni użytkowej.

Dzięki niej Ty i Twoi domownicy będziecie mogli efektywnie się odprężyć. To produkt, który doceniają wszystkie zapracowane osoby poszukujące chwili relaksu. Ponadto wanna pełni nie tylko funkcje terapeutyczne, ale jednocześnie przyczynia się do poprawy kondycji organizmu i ma walory zdrowotne. Ciepła woda niemal od razu rozluźnia mięśnie, wyraźnie przyspiesza regenerację tkanek i sprzyja ich wewnętrznej odbudowie, a także efektywnie łagodzi nerwobóle i przynosi odprężenie. Kąpiel to forma troski o samego siebie – warto dodać do niej olejki aromaterapeutyczne lub sole kąpielowe, które umożliwiają drenaż tkanki tłuszczowej, naprężają i wygładzają skórę, a nawet mogą przyczynić się do zmniejszenia cellulitu.

Wanna 150x70 cm - średniej wielkości - idealna do każdej łazienki

Wanna powinna znaleźć się w każdej łazience – jeśli Twoje wnętrza nie należą do największych, zdecyduj się na niewielki prostokątny model o wymiarach 150x70 cm. Idealnie nadaje się on do wąskich wnętrz o nietypowych kształtach, które trzeba zagospodarować w przemyślany sposób. Ten produkt jest niezwykle funkcjonalny. Warto jeszcze zwrócić uwagę na łatwość czyszczenia gładkiej obudowy wanny oraz bezproblemowy montaż produktu. Wybierając model do swojego domu czy mieszkania, warto wybrać ten z powłoką zapobiegającą poślizgnięciom i innym przykrym wypadkom.

Wanna prostokątna 150x70 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Remontujesz lub urządzasz nową łazienkę i pojawia się kluczowe pytanie na temat armatury wodnej. Jaką wannę wybrać, aby była wygodna, stylowa i trwała? Decydując się na nowy model kieruj się własnymi preferencjami, ale nie zapominaj o innych, równie ważnych kwestiach.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Wanna powinna dawać Ci maksymalny relaks w trakcie zażywania kąpieli. Codzienna wizyta w łazience to chwila ukojenia. Warto zdecydować się na model wykonany dbale i estetycznie, jednak nie zapominaj również o jej innych walorach, tak aby Twój zakup okazał się być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę!

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Na rynku znajdziesz masę różnych wanien. Różnią się kształtem, jakością wykonania, czy rozmiarem. Ważnym elementem jest również materiał wykorzystany do produkcji. Lepsza będzie wanna stalowa, a może akrylowa? Którą wybrać i dlaczego? Wbrew pozorom, to nie takie proste!