Wanna prostokątna 160x70

(8 produktów)
i

Wanna 160x70 cm - W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór prostokątnychwanien o klasycznych wymiarach 160x70 cm, które sprawdzą się w każdej wąskiej łazience średniej wielkości. Proponujemy modele znanych producentów, które wyróżniają się jakością i nowoczesnym designem.

Więcej informacji o Wanna prostokątna 160x70

Większość z nas lubi kąpać się w ciepłej wodzie pełnej pachnącej piany. Przebywając w wannie, można się zrelaksować, wyciszyć i odprężyć. To doskonałe miejsce na odstresowanie po całym dniu ciężkiej pracy, samotny wieczór z kieliszkiem wina czy poczytanie książki lub gazety. Większość z nas docenia ten produkt za możliwość zażywania kąpieli regeneracyjnych, ale nie można zapominać o ich znaczeniu leczniczym. Pluskanie w wodzie ma pozytywny wpływ na kondycję organizmu i stan ludzkiej skóry. Przepadają za tym dzieci i dorośli, a także osoby starsze. Aby dobrze zagospodarować wolną przestrzeń w łazience, warto wybrać produkt o optymalnych kształtach wewnętrznych, np. prostokątną wannę o klasycznych wymiarach 160x70 cm. Ze względu na gładką obudowę ten produkt łatwo utrzymać w czystości.

Wanna 160x70 cm - Wanna idealna do długich kąpieli

Wpływ ciepłej wody na ludzki organizm jest zbawienny. Rozluźnia ona mięśnie, przyspiesza odbudowę tkanek skórnych, łagodzi nerwobóle i przynosi wyraźne odprężenie. Kąpiel w solach i olejkach ma jeszcze korzystniejsze działanie – umożliwia drenaż tkanki tłuszczowej, nawilża i jednocześnie wygładza skórę, a nawet przyczynia się do zlikwidowania cellulitu. Właśnie dlatego warto regularnie kąpać się w wodzie pełnej piany. W każdej wannie można wykonać seans terapeutyczny z dodatkiem pachnącym olejków i ziół. Aby nadać tej chwili wyjątkowe znaczenie, wystarczy zapalić świece i położyć się z książką w pianie.

Jeśli dysponujesz średniej wielkości łazienką, sprawdzi się w niej prostokątna wanna o wymiarach 160x70 cm. To idealny produkt w przypadku pomieszczeń o nietypowym kształcie. Ponadto to rozwiązanie ma walory estetyczne – prosta, gładka wanna w jasnym kolorze będzie idealnie harmonizować z każdym wnętrzem. Wpasuje się zarówno w styl klasyczny, jak i nowoczesny minimalizm. Dostępne na rynku modele nie tylko mają optymalne kształty wewnętrzne, ale i dodatkowe miejsce na brzegu armatury, które można potraktować jako półkę. Większość użytkowników wykorzystuje je do przechowywania kosmetyków. Na takiej wolnej przestrzeni można też odstawić kieliszek wina.

Wanna prostokątna 160x70 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Łazienka powinna Ci się kojarzyć z relaksem oraz komfortem. Jaką wannę wybrać, aby dawała jak najwięcej satysfakcji? Warto skupić się na kilku najważniejszych aspektach, a Twoja decyzja okaże się w stu procentach trafna. Wanien na rynku jest sporo, ale to wcale nie jest takie trudne!

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Wybierając nową wannę do prywatnej łazienki pomyśl dokładnie nad tym czego dokładnie Ci trzeba i kto będzie z niej korzystać. Aktualnie armatura wodna to szerokie spektrum możliwości aranżacyjnych, dlatego warto dokładnie przemyśleć ten temat przed zakupem.

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Chodzi Ci po głowie piękna, estetycznie wykonana, wygodna wanna? Zastanawiasz się jaki model będzie lepszy: akrylowy czy stalowy? Oba typy armatury cechują się innymi właściwościami, więc decyzję podejmij według własnego uznania, jednak warto zapoznać się ze specyfikacją wanien tego typu.