Wanna prostokątna 170x80

(1 produkt)
i

Jeśli szukasz nieco większej wanny, polecamy dostępną w naszej ofercie wannę prostokątną o wymiarach 170x80 cm. Jest dużo większa niż najmniejsze modele dostępne na rynku, a jednocześnie umożliwia odpowiednio zagospodarować dostępną przestrzeń łazienkową.

Więcej informacji o Wanna prostokątna 170x80

Elementem wyposażenia, który jest pożądany w niejednym domu czy mieszkaniu, jest wanna. Umożliwia ona zażywanie długich kąpieli w pachnącej pianie i sprzyja czerpaniu przyjemności z chwili. Pozwala się odstresować i choć na chwilę zapomnieć o problemach dnia codziennego. Z tego względu powinni o niej pomyśleć wszyscy zwolennicy wodnych rozkoszy, a także rodziny z małymi dziećmi. To rozwiązanie nie tylko sprawdzi się ze względu na swoją użyteczność, ale i pozwoli osiągnąć korzyści wizualne. Prosta, klasyczna konstrukcja w jasnym odcieniu bieli i optymalne kształty wnętrza, a także zewnętrzna półka na krawędzi produktu to drobiazgi, które od razu rzucają się w oczy.

Duża wanna na duże potrzeby

Ponieważ wybór idealnego modelu warto dobrze przemyśleć, trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim dostępną przestrzeń, którą dysponujemy. W większych wnętrzach jest więcej możliwości konstrukcyjnych – idealnie sprawdzi się w nich prostokątna wanna o wymiarach 170x80 cm. To doskonała opcja także w wąskich łazienkach, które trzeba umiejętnie zaaranżować. Ten model to klasyka w tej kategorii – wybierają go nawet najbardziej wymagający użytkownicy. Proponujemy wanny od znanych i cenionych na rynku producentów, więc ich dodatkowym atutem jest solidność, trwałość i niezawodność. Wybór sprawdzonego produktu to gwarancja jakości. Dobry model posłuży Ci przez wiele lat.

Choć nie brakuje miłośników szybkich pryszniców, wanny wciąż pozostają najchętniej kupowaną armaturą łazienkową. To praktyczne i zarazem efektowne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu niezależnie od jego aranżacji. Jeśli dysponujesz większą przestrzenią i chcesz ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie, postaw na prostokątną wannę o wymiarach 170x80 cm. Idealnie skomponuje się z pozostałym wyposażeniem, nada wnętrzu wyrazu i będzie cieszyć Cię swoją użytecznością. Wystarczy, że napełnisz ją wodą i dodasz kilka kropel olejku aromatycznego, a w kilka chwil przeniesiesz się do swojej prywatnej strefy spa!

Wanna prostokątna 170x80 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Planujesz zakup nowej wanny, więc pojawia się pytanie: jaki model będzie najlepszy? Szukając odpowiedniego produktu skup się na najważniejszych kwestiach, aby następnie przejść do indywidualnych preferencji. Wówczas wybierzesz armaturę estetycznie wykonaną i wygodną, która będzie pasować do Twojego pomieszczenia.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Po podjęciu decyzji o zakupie nowej wanny należy przejść do tego, czym kierować się w trakcie szukania idealnego modelu dla Ciebie. Pomyśl przez chwilę i skup się na tym czego dokładnie potrzebujesz. Wówczas nowy nabytek będzie idealnie wpisywać się w Twoje wymagania.

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Jaka jest różnica między wannami ze stali, a tymi z akrylu? To dość ważna kwestia, która przez wiele osób jest ignorowana, a przecież z armatury tego typu korzystać będziesz każdego dnia. Warto przed zakupem przeanalizować wszystkie plusy i minusy, aby dokonać właściwego wyboru.