Wanna prostokątna 180x80

(4 produktów)
i

Wanna prostokątna o wymiarach 180 na 80 centymetrów to dosyć spory produkt tego rodzaju, na jaki mogą sobie pozwolić osoby posiadające duży metraż łazienki, a także te, które nie wyobrażają sobie życia bez komfortowej kąpieli. Wanna 180 x 80 centymetrów to gwarancja wygody i komfortu.

Więcej informacji o Wanna prostokątna 180x80

Wanna prostokątna - jedna z wielu typów wanien istniejących na rynku

Wanna 180 na 80 centymetrów - Na rynku istnieją różne rodzaje wanien, które można dobrać do swoich preferencji. Wanna prostokątna to jedna z możliwości, jaką oferują producenci. Oprócz takiej opcji można wybrać między innymi wannę asymetryczną lewostronną czy prawostronną, okrągłą, owalną - zazwyczaj wolnostojącą, narożną - symetryczną bądź asymetryczną. Dostępne są również wanny z hydromasażem. Przy wyborze wanny ważne jest to, aby kierować się jej wyglądem i kształtem, ale również rozeznać się w tym, z jakiego materiału została wyprodukowana.

Niezwykła popularność wanny prostokątnej

Wanna prostokątna to jedna z najbardziej popularnych rodzajów tego produktu, który znajdziemy w wielu łazienkach. W trakcie rozplanowywania elementów wyposażenia łazienki należy zastanowić się nad rozmiarem, jak i kształtem wanny, mając na uwadze fakt, że wanna prostokątna pasuje do większości pomieszczeń łazienkowych. Można wybrać taki produkt o długości od 120 do 200 centymetrów, a także szerokości od 70 do 100 centymetrów. Istnieją również takie modele, w których fragment przeznaczony na stopy jest węższy, co powoduje, że pojemność wanny zostaje pomniejszona. Znacząco przyczynia się to do niższego zużycia wody.

Na temat wanien prostokątnych 180x80 piszemy również na naszym blogu

Istnieją różne rodzaje materiałów, z których produkowane są wanny: akryl, żeliwo emaliowane, stal emaliowana oraz sztuczny marmur. Należy wybrać materiał dostosowany do własnych upodobań.

Zainstalowanie obudowy wanny prostokątnej, również tej o wymiarach 180 na 80 centymetrów nie jest trudne, lecz wymaga chęci oraz zaangażowania. Istnieją dwa sposoby obudowy, która jest niezbędna, gdy mamy wannę z hydromasażem.

Konieczna jest odpowiednia pielęgnacja wanien prostokątnych akrylowych, aby przez długi czas cieszyć się ich użytkowaniem. Warto pamiętać o stosowaniu odpowiednich zabiegów oraz unikaniu szkodliwych środków chemicznych.