Wanny asymetryczne

(200 produktów)
i

Wanny asymetryczne - Jeśli jesteś zwolennikiem niestandardowych, oryginalnych rozwiązań, z pewnością spodobają Ci się nasze wanny asymetryczne o nieregularnych wymiarach. Różne długości boków pozwalają dopasować je do wszystkich pomieszczeń – zarówno mniejszych, jak i większych.

Więcej informacji o Wanny asymetryczne

Wanny asymetryczne o różnych długościach boków są doskonałym rozwiązaniem wykończeniowym dedykowanym przede wszystkim dla łazienek o specyficznym kształcie i ograniczonych wymiarach. Większość modeli w tej kategorii może też służyć jako prysznic – bez problemu można w nich wziąć kąpiel, jak i szybki prysznic w pozycji stojącej. Optymalne kształty, które posiada wanna asymetryczna gwarantują bezpieczeństwo i pozwalają uniknąć zachlapania pomieszczenia. Wybierając tę wersję, zyskasz więcej miejsca w łazience, zagospodarujesz dostępną przestrzeń i zyskasz funkcjonalną armaturę pełniącą jednocześnie dwie funkcje. Proponujemy produkty znanych i cenionych producentów.

Wanny asymetryczne - do wymagających łazienek

Wanny tego typu są przede wszystkim zaskakująco przestronne – wszystko za sprawą ukośnie ułożonej miski. Ich wnętrze wydaje się większe i oferuje wygodną przestrzeń kąpielową, która ma służyć do wypoczynku i relaksu. Kolejnym plusem wyboru wanny asymetrycznej modelu jest bardzo szeroki wybór produktów w tej kategorii. Te elementy łazienkowego wyposażenia występują w wielu różnych kształtach – począwszy od tradycyjnych, a skończywszy na lekko pochylonych w bok, które zachowują wszystkie funkcje standardowej wanny. Warto zwrócić uwagę na materiał wykonania i powłokę, którą pokryto powierzchnię wanny. Gwarantuje ona bezproblemowe czyszczenie i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

Wszystkie produkty z kategorii Wanna asymetryczna zostały starannie dopracowane, aby odpowiadały rzeczywistym potrzebom klientów pod kątem wzornictwa oraz wyraźnie wydzielonej przestrzeni wewnętrznej. Niestandardowe kształty i wymiary sprawiają, że większość modeli zyskała dodatkową „półeczkę” bezpośrednio przy ścianie. Można ją wykorzystać jako miejsce do kosmetyków wykorzystywanych podczas kąpieli, jak i dodatkową przestrzeń na zapachowe świeczki czy kieliszek wina. Ten model sprawdzi się w każdej łazience, ale przede wszystkim w tych minimalistycznych, nowoczesnych pomieszczeniach stylizowanych na klimatach skandynawskich. W takich łazienkach liczą się najdrobniejsze detale i innowacyjne rozwiązania, a asymetryczna wanna o nieregularnych kształtach z pewnością do takich należy.

Wanny asymetryczne - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Okrągła, a może prostokątna? Jaka wanna będzie najlepsza? Analizując kilka kwestii zebraliśmy serię informacji na ten temat w jednym miejscu, aby ułatwić Ci ostateczną decyzję! Pamiętaj, że nowa armatura to nie tylko piękny wygląd, wanna powinna bowiem być również wygodna i trwała!

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Dowiedz się, jakie elementy są kluczowe w trakcie zamawiania nowej wanny do łazienki. Zwracając uwagę na te elementy będziesz mieć pewność, że nowa armatura będzie doskonale dopasowana do Twoich wymagań, więc zapewni Ci zadowolenia każdego dnia podczas kąpieli.

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Zalety wanien akrylowych i stalowych nieco różnią się od siebie, dlatego warto zapoznać się z nimi odrobinę dokładniej. Wówczas uzyskasz pełen obraz wszystkich ofert poszczególnych producentów, a zebrane informacje mogą wpłynąć na Twoją decyzję o zakupie nowej armatury.