Wanny narożne

(48 produktów)
i

Wanny narożne to idealne rozwiązanie dla tych, którzy posiadają niewielką łazienkę i jednocześnie nie chcą rezygnować z komfortu, jaki domownikom daje posiadanie wanny. To rozwiązanie można bowiem zamontować nawet w ciasnym pomieszczeniu.

Więcej informacji o Wanny narożne

Wanny narożne - rozwiązanie nie tylko do małych łazienek

Posiadacze domów z niewielkimi łazienkami jeszcze do niedawna skazani byli wyłącznie na kabiny prysznicowe w tych pomieszczeniach, ponieważ zwykłe wanny prostokątne nie mieściły się w pomieszczeniu czy też nie pozwalały na komfortowe użytkowanie przestrzeni. Wanny narożne tymczasem oszczędzają miejsce i jednocześnie nie ustępują wcale wspominanym, klasycznym rozwiązaniom prostokątnym. Właśnie dlatego są one coraz bardziej popularne, szczególnie w rzeczywistości polskich mieszkań.

W każdej łazience znajdzie się miejsce na wannę narożną

Teoretycznie rozwiązanie to jest banalnie proste, wanna wykorzystuje bowiem ukośnie przestrzeń w kącie łazienki, by zaoferować taką samą długość, oszczędzając około 20-30 centymetrów w stosunku do wanien prostokątnych. Mimo to, trzeba było bardzo długo czekać na upowszechnienie się takich modeli w polskich sklepach. Na szczęście dzisiaj nie ma z ich dostępnością już żadnego problemu, a zainteresowane osoby mogą wprost przebierać w najróżniejszych produktach renomowanych firm, dostępnych w bardzo konkurencyjnych cenach.

Na temat wanien narożnych piszemy również na naszym blogu

Wanny narożne - idealnie wykorzystana przestrzeń

Wanny narożne - idealnie wykorzystana przestrzeń

Mała łazienka nie musi wiązać się wyłącznie z montażem kabiny prysznicowej. Dzięki wannom narożnym domownicy mogą nawet na bardzo małej przestrzeni cieszyć się komfortową kąpielą na co dzień.

Wanny narożne rozwiązują problem braku miejsca

Wanny narożne rozwiązują problem braku miejsca

Nowoczesne wanny narożne wykonane z akrylu to rozwiązanie pozwalające na znaczną oszczędność pieniędzy. Mają one także wiele innych zalet: są komfortowe, ciepłe, a także niezwykle wygodne i łatwe w montażu.

Jak stworzyć idealną łazienkę z wanną narożną?

Jak stworzyć idealną łazienkę z wanną narożną?

Wybierając wannę narożną, oszczędzasz w swojej łazience miejsce, które potem możesz mądrze wykorzystać. Taka wanna jest również niezwykle wygodna, oferując tyle samo miejsca co prostokątna, a zajmując mniej przestrzeni!