Wanny okrągłe i owalne

(0 produktów)
i

Wanny owalne oraz wanny okrągłe idealnie sprawdzają się w każdej łazience. Dodają jej ponadczasowego szyku i elegancji. W marketach oraz sklepach internetowych mamy do wyboru szeroki wachlarz tego typu produktów. Możemy nie tylko zdecydować się na innowacyjny kolor, ale również zdecydować, jaki materiał będzie dla nas najlepszy oraz jaka wielkość. Wszystko zależy od naszego portfela i wielkości łazienki.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Wanny okrągłe i owalne

Wanny okrągłe i owalne o różnym rozmiarze

W sklepach mamy ogromny wybór wanien okrągłych i owalnych. W dzisiejszych czasach odchodzimy już od urządzania łazienek w prostym stylu - chcemy innowacji i wyjątkowości. Pragniemy, aby nasza łazienka zachwycała znajomych i rodzinę, a ponadto była nie tylko ładna i estetyczna, ale również praktyczna. Fundamentem każdej łazienki jest oczywiście wanna lub prysznic. Wielkość wanien okrągłych i owalnych jest różna - wszystko zależy od naszych potrzeb. Wiadomo, że wanna okrągła lub owalna zajmie w łazience więcej miejsca, aniżeli prysznic czy wanna prostokątna, ale jest znacznie bardziej wygodna oraz elegancka.

To produkt zaprojektowany dla osób, które pragną stworzyć nietypową aranżację łazienki. Nie tylko gwarantuje wyjątkowy wystrój pomieszczenia, ale też wysoki poziom komfortu podczas użytkowania. Średnica wanny z reguły wynosi 180 centymetrów. Pojemność to aż od 200 do 450 litrów. Tego typu wanny wykonane są najczęśćiej z wysokiej jakości akrylu sanitarnego, którego zaletą jest przyjemna w dotyku powierzchnia, długotrwałe utrzymywanie temperatury wody oraz niezwykle łatwe czyszczenie. Dodatkowo wanny często są wzmocnione włóknem szklanym, dzięki czemu charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia czy odbarwienia i na długo zachowują estetyczny wygląd. Doskonale sprawdzi się podczas romantycznych kąpieli we dwoje.

Rodzaje wanien

Na rynku mamy do wyboru mnóstwo rodzajów wanien. Przy ich wyborze powinniśmy zastanowić się na czym nam zależy. Wanny są zróżnicowane pod względem ceny. Te najtańsze możemy kupić już za 300 złotych, natomiast najbardziej ekskluzywne kosztują nawet po 15 tysięcy złotych. Wanny są też zróżnicowane pod względem materiału, z którego powstały. Mogą być chromowane, szklane czy akrylowe. Ponadto różnią się kształtem. Mamy prostokątne, asymetryczne, wolnostojące, symetryczne, okrągłe, owalne czy takie z obudową. Od naszych potrzeb zależy, na co się zdecydujemy.

O wannach okrągłych i owalnych piszemy również na naszym blogu

kobieta bierze kąpiel

Zalety wanny owalnej i okrągłej

Na rynku jest wiele stylowych wanien. Coraz większą popularnością cieszą się te okrągłe i owalne. Można je polecić ze względu na zróżnicowaną cenę oraz jakość materiałów i różnych producentów.

kobieta w wannie owalnej

Wybierz najlepszego producenta

Tak samo jak w przypadku obuwia czy ubrań - producent wanny okrągłej lub owalnej ma bardzo duże znaczenie. Od niego zależy czy nasz produkt będzie wytrzymały i czy spełni nasze oczekiwania. Warto też zwrócić uwagę na to, czy nasz produkt jest ekologiczny.

wanna owalna

Rodzaje wanien

Wanny mogą być wykonane z różnych materiałów. Najbardziej popularny jest akryl, ale są też rozwiązania dla miłośników luksusu, takie jak marmur.