Wanny stalowe

(1 produkt)
i

Wanna stalowa to doskonałe i cieszące się dużą popularnością rozwiązanie, szczególnie w przypadku, gdy dana osoba jest posiadaczem dużej łazienki. Jest to nie tylko miejsce dbania o higienę, ale również relaksu i odpoczynku po długim i ciężkim dniu.

Więcej informacji o Wanny stalowe

Wanna stalowa - ponadczasowa klasyka w Twoim domu

Decydując się na zakup wanny warto dokładnie zapoznać się z charakterystyką każdej z nich. Jest to element wyposażenia łazienki, który użytkowany jest każdego dnia, dlatego też jego wybór nie powinien być dziełem przypadku. Współcześnie na rynku nabyć można wiele różnego rodzaju wanien, które różnią się od siebie nie tylko wielkością, kształtem, czy też kolorem, ale i materiałem użytym do ich produkcji. Jedną z wanien, która cieszyła się dużym uznaniem w przeszłości i cieszy się nim nadal jest wanna wykonana ze stali. Mimo szerokiej oferty, jaką dysponują dziś producenci, to właśnie te wanny mają wielu miłośników, którzy nie wyobrażają sobie zamienienia jej na inny model.

Gwarancja wysokiej trwałości

Decydując się na wannę stalową otrzymujemy gwarancję nabycia produktu na lata, który będzie służyć w pełni niezawodnie. Choć w przeszłości wanny te charakteryzowały się dość wątpliwą estetyką, dziś jest zupełnie inaczej, czego dowodem jest oferta wielu producentów - zarówno tych polskich, jaki zagranicznych. Nowoczesne wanny stalowe tworzone są z bardzo dużą dbałością o najmniejsze nawet detale, a powłoka emalii znajdującej się wewnątrz jest znacznie cieńsza, niż jak miało to miejsce w przeszłości. Zwiększa to jej elastyczność, a co za tym idzie - minimalizuje ryzyko powstawania nieestetycznych odpryśnięć. Krawędzie dzisiejszych wanien bardzo często są obłe, a kształt został zoptymalizowany z uwzględnieniem wygody użytkowania, jak i oszczędności wody.

Na temat wanien stalowych piszemy również na naszym blogu

jaką wannę wybrać

Jaką wannę wybrać?

Decydując się na zakup wanny należy rozważyć kilka kwestii. Istotny jest zarówno jej rozmiar, kształt, jak i materiał użyty do produkcji.

zalety wanny stalowej

Zalety wanny stalowej

Wanny stalowe to gwarancja komfortu kąpieli. Są one trwałe, odporne na zarysowania, a ponadto przez długi czas utrzymują ciepło wody.

wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanny stalowe i akrylowe cieszą się bardzo dużą popularnością. Oba rozwiązania cechują się różnymi zaletami, dlatego też warto poznać charakterystykę każdej z nich.